JANTAROVÝ NÁRAMEK PRO DOSPĚLÉ - JANTAR A TYGŘÍ OKO 18 CM

Kombinace v přírodních hnědozlatých tónech - náramek z jantaru a tygřího oka. Tygří oko patří k nejsilnějším amuletům. Svému nositeli dodává energii Slunce, podporuje činnost mozku, napomáhá při řešení konfliktů, harmonizuje činnost nižších čaker. Korálky jsou navlečeny na šňůrce a opatřeny bezpečným zapínáním. Délka 18 cm.

Vyprodáno
Kód: 214
350 Kč
Kategorie: Náramky z korálků
Záruka: 2 roky

Originální korálky z malé rodinné dílny z certifikovaného pravého baltského jantaru. Kombinace s tygřím okem.

Používání jantarových korálků je nejen v Evropě tradiční záležitostí, která sahá až do středověku. Velkou oblibu si získaly i v USA, Austrálii, JAR, Kanadě nebo v Chile. Spolu s vzrůstající oblibou i na jiných kontinentech se i na našem trhu začaly objevovat plastové padělky. Od originálu je poznáte třeba tak, že ve slané vodě jdou ke dnu, zatímco jantar plave.

V naší nabídce naleznete pouze pravý jantar z malých litevských rodinných dílen, které mají potřebné certifikace a orientují se na kvalitu. Náhrdelníky jsou vyráběny ručně.

 Jantar se doporučuje zejména při horečce, bolestech hlavy, zubů či krku (angíně) Ale i při zánětu dutin, rýmě či přecitlivělosti dutin na změny počasí. Má rovněž baktericitní a virostatický účinek – v dřívějších dobách byl jantarový prášek s úspěchem používán při léčení špatně se hojících ran. Nošen na krku stabilizuje stav štítné žlázy,a proto se doporučuje jak při hyperfunkci tak i při hypofunkci. Vhodné je jeho použití při migrénách. Vždy byl také považován za silný ochranný kámen a byl tak nošen jako amulet. Všechny tyto informace o pozitivním vlivu jantaru vychází z lidového léčitelství, jantar není dle zákonů považován za lék a jeho používání nenahrazuje lékařskou péči.

TYGŘÍ OKO

Tygří oko je kámen, který se v minulosti vždy používal jako ochranný amulet se silnou energií Slunce. Chrání před negativními silami, dodává energii, sílu, podporuje činnost mozku, udržuje v rovnováze nižší čakry, uzemňuje. Působí na pohlavní orgány, mírní deprese a doporučuje se při psychických a psychiatrických poruchách osobnosti.

Hodí se zejména pro znamení: BLÍŽENCI, LEV, PANNA

Jantarové korálky jsou vyrobeny z přírodního oblého ohlazeného jantaru mléčné barvy a tygřího oka (lisované do pravidelných kamínků)  - jsou leštěnémají bezpečný šroubovací pojistný uzávěr vhodný pro alergiky(tedy bez obsahu niklu) a každý korálek je zajištěn pro případ přetržení zvlášť uzlíkem.

Oblé kousky jantaru naleznete také pod názvem baroque (protože v baroku byly velmi oblíbené).

Fotografie je pouze ilustrativní.

Bezpečnostní upozornění: Korálky neslouží jako hračka. Obal není hračka.

 Vyrobeno v Litvě.

Zpět do obchodu